משרדים להשכרה בחיפה

פארק מתם חיפה מהווה שם נרדף להצלחה, פארק הייטק מתקדם וחדשני בלוקיישן מנצח. בימים אלו, עם הקמת הפרויקט החדש "מתם מזרח", זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בהצלחה ולהצטרף לחברות המובילות בארץ ועולם!

חיפה בלב ה-ZONE
פארק גב-ים מתם, השוכן במבואות הדרומים של העיר חיפה, הוא פארק העסקים וההיי-טק המוביל, הגדול והוותיק במדינת ישראל ובזכות מעמדו זכה למוניטין בינלאומי רב. פארק מתם הוא למעשה פרי בעלות משותפת עם "החברה הכלכלית לחיפה" (חלק החברה 50.1%) ומשתרע על פני מתחם רחב ידיים בו פועלות חברות בינלאומיות ומקומיות העוסקות בין היתר במחקר ופיתוח, טכנולוגיות מתקדמות, חברות הידועות בפריצות דרך לצד בחידושים עולמיים במגוון תחומים דוגמת ביו-טכנולוגיה, תוכנה, חומרה, תוכנה, תקשורת, אינטרנט, מכשור רפואי ועוד. בין שוכרי המשרדים בפארק לאורך השנים חברות כמו גוגל, אמזון, אפל, אלביט, אינטל, יאהו, מייקרוסופט ופיליפס.

סביבת עבודה מושלמת
פארק מתם מספק לחברות הפועלות בו ולעובדיהן את סביבת העבודה הטובה ביותר שאפשר לבקש. הפארק מעניק לעובדים ולחברות מעטפת כוללת של אחזקה, ניהול ושירות שמשדרגת את העבודה וכל מה שמעבר לה למהנה, ממוקדת ויעילה יותר. בשטחי הפארק ניתן למצוא בין היתר בנק, דואר, שירותי ניקוי יבש, מכבסה ומרפאה תעסוקתית, מסעדות, שאטלים, מגרש ספורט, תחנת דלק ואפילו עמדות טעינה מיוחדות לרכבים חשמליים. כמו כן במקום מתחם כושר וספורט, אודיטוריום, גני ילדים, שבילים לרכיבת אופניים וגינות ירוקות פסטורליות בהן ניתן לשאוף אוויר, לקבל השראה או לקיים פגישות לא פורמליות. שלל המתקנים בפארק, התנאים סביב והפתרונות הנלווים מייצרים סביבת עבודה ייחודית הקורצת  עבור הון אנושי ואיכותי ומסייעת לארגון לשמר את עובדיו.

LOCATION
הפארק מהווה עוגן מרכזי באזור שוקק ומתפתח של מגוון מוקדי תעסוקה. הסמיכות למוסדות מחקר מובילים, אוניברסיטת חיפה והטכניון, תורמת לנגישות של כוח אדם איכותי ומיומן. הקרבה לצירי כבישים 2 ו-4, "מנהרות הכרמל", קווי אוטובוס, מטרונית ותחנת הרכבת מנגישים את ההגעה למקום מרחבי הארץ. לצפייה במתחם בתצלום אווירי 360° – לחצו כאן.

מגדלי מתם מזרח – הפרויקט החדש!

בימים אלו מקימה חברת גב-ים את הדבר הבא – פרויקט "מתם מזרח" – ולכם יש הזדמנות להצטרף לחברות המובילות שכבר איתנו ולקחת את החברה שלכם אל הטופ.

מתם מזרח #1 שטח בנוי: כ-46,000 מ"ר מתוכם כ-28,000 מ"ר עילי.
(מועד השלמה: רבעון 3, 2022).
מתם מזרח #2 שטח בנוי: כ-47,000 מ"ר מתוכם כ-28,500 מ"ר עילי.
(מועד השלמה: רבעון 4, 2022)

ARCHITECTURE: הפרויקט תוכנן על ידי "ישר אדריכלים", על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על בנייה ירוקה Leed Gold.
נגישות: הפרויקט החדש נגיש באופן מלא לכל בעלי המוגבלויות.

גב-ים מתם חיפה, הבחירה של החברות המובילות בישראל!
להשכרת משרדים בפרויקט החדש, מוזמנים להשאיר פרטים בטופס המופיע מטה.

מבואותיה הדרום-
מערביים של חיפה

כ-272 אלף מ"ר
שטח בנוי

מתם מזרח #1
שטח בנוי כ-46,000 מ"ר מתוכם כ-28,000 מ"ר עילי | מועד השלמה רבעון 3 , 2022

בסמיכות לתחנת רכבת, תחנה מרכזית, כביש 2 וכביש 4

אנדרי סחרוב 9, חיפה