משרדים להשכרה בחיפה

פארק מתם חיפה הוא שם נרדף להצלחה, פארק הייטק חדשני ומתקדם בלוקיישן מנצח. ועכשיו, עם הקמתו של הפרויקט החדש "מתם מזרח", זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בהצלחה ולהצטרף לחברות המובילות בארץ ועולם!

חיפה ב-ZONE
פארק מתם, השוכן במבואותיה הדרומיים של העיר חיפה, הוא פארק ההיי-טק והעסקים הגדול, המוביל והוותיק בישראל ובזכות מעמדו זה זוכה למוניטין בינלאומי רב. הפארק הוא פרי שיתוף פעולה עם "החברה הכלכלית לחיפה" (חלק החברה 50%) ומשתרע על פני מתחם רחב ידיים בו פועלות חברות מקומיות ובינלאומיות העוסקות במחקר ופיתוח, בטכנולוגיות מתקדמות, הידועות בפריצות דרך ובחידושים עולמיים במגוון תחומים: חומרה, תוכנה, אינטרנט, תקשורת, מכשור רפואי וביו-טכנולוגיה ועוד. בין שוכרי המשרדים בפארק לאורך השנים חברות Philips, Amazon, Google Microsoft, Intel, Apple, Elbit.

סביבת עבודה מושלמת
פארק מתם מעניק לחברות הפועלות בו ולעובדיהן את סביבת העבודה הטובה ביותר שאפשר לבקש. הפארק מספק לחברות ולעובדים מעטפת שירות, ניהול ואחזקה שהופכת את העבודה וכל מה שמעבר לה ליעילה, ממוקדת ומהנה יותר. בפארק שירותי מרפאה, בנק, ניקוי יבש ודואר, מסעדות, שאטלים, מרפאה תעסוקתית, ניקוי יבש ומכבסה, מגרש ספורט, תחנת דלק ועמדות טעינת רכבים חשמליים. בנוסף, הפארק מציע מתחם ספורט וכושר, אודיטוריום, מתחם גני ילדים, שבילי אופניים וגינות פסטורליות שבהן אפשר להירגע, לקבל השראה או לקיים פגישות לא פורמליות. המתקנים, התנאים והפתרונות יוצרים סביבת עבודה יוצאת דופן הקורצת להון אנושי איכותי ועוזרת לשמר את עובדי החברה.

LOCATION
פארק מתם הינו העוגן המרכזי באזור מתפתח ושוקק של מוקדי תעסוקה. הקרבה למוסדות המחקר המובילים, הטכניון ואוניברסיטת חיפה, תורמת לנגישות לכוח אדם מיומן ואיכותי. בנוסף, הקרבה לצירי הכבישים 2 וכביש 4, מנהרות הכרמל, קווי אוטובוס ותחנת רכבת מנגישים את ההגעה מכל רחבי הארץ. לצפייה במתחם בתצלום אווירי 360° – לחצו כאן.

מגדלי מתם מזרח – הפרויקט החדש!

בימים אלו מקימה חברת גב-ים את הדבר הבא – פרויקט "מתם מזרח" – ולכם יש הזדמנות להצטרף לחברות המובילות שכבר איתנו ולקחת את החברה שלכם אל הטופ.

מתם מזרח #1 שטח בנוי: כ-46,000 מ"ר מתוכם כ-28,000 מ"ר עילי.
(מועד השלמה: רבעון 3, 2022).
מתם מזרח #2 שטח בנוי: כ-47,000 מ"ר מתוכם כ-28,500 מ"ר עילי.
(מועד השלמה: רבעון 4, 2022)

ARCHITECTURE: הפרויקט תוכנן על ידי "ישר אדריכלים", על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על בנייה ירוקה Leed Gold.
נגישות: הפרויקט החדש נגיש באופן מלא לכל בעלי המוגבלויות.

גב-ים מתם חיפה, הבחירה של החברות המובילות בישראל!
להשכרת משרדים בפרויקט החדש, מוזמנים להשאיר פרטים בטופס המופיע מטה.

מבואותיה הדרום-
מערביים של חיפה

כ-272 אלף מ"ר
שטח בנוי

מתם מזרח #1
שטח בנוי כ-46,000 מ"ר מתוכם כ-28,000 מ"ר עילי | מועד השלמה רבעון 3 , 2022

בסמיכות לתחנת רכבת, תחנה מרכזית, כביש 2 וכביש 4

אנדרי סחרוב 9, חיפה