משרדים להשכרה בירושלים

החזון: בימים אלה מקימה חברת גב-ים, בשיתוף עם האוניברסיטה העברית והרשות לפיתוח ירושלים, את גב-ים פארק העברית, קמפוס הייטק-אקדמיה הראשון בירושלים. "פארק העברית" הינו פרויקט חדשני ופורץ דרך, והוא עתיד למצב את ירושלים כמרכז המחקר והפיתוח המוביל במדינה. המתחם אשר יוקם בשלבים, יכלול כ-270 אלף מ"ר בנוי ויספק מקומות עבודה לכ-10,000 עובדים.

"פארק העברית", המתוכנן כאקו-סיסטם המהווה מקום מפגש לאקדמיה, לעסקים ולתעשייה עתירת ידע בסביבת עבודה חדשנית וירוקה, עתיד להוות אבן שואבת להייטק הישראלי ולמחקר ופיתוח של חברות רב-לאומיות, בארץ ובעולם. מיקומו בשטחי קמפוס אדמונד י' ספרא (גבעת רם) ובסמוך למוסדות אקדמיים וטכנולוגיים נוספים מובילים בירושלים, לקריית הממשלה ולשכונות מגורים איכותיות, מבטיח שילוב בין התשתיות, הידע וההון האנושי של האוניברסיטה העברית לבין הרוח היזמית והיצירתיות של עולם העסקים והתעשייה עתירת הידע בישראל.

שיתוף הפעולה עם האקדמיה: חברת גב-ים עם ניסיון של למעלה מתשעים שנה בהקמת וניהול פארקי תעסוקה, הינה החברה המובילה בישראל המתמחה בהקמת וניהול פארקים בשותפות עם מוסדות האקדמיה המובילים. שיתוף הפעולה עם האוניברסיטה העברית בירושלים, יאפשר שילוב של חוקרים בכירים, סטודנטים ובוגרים בפעילות המחקר ופיתוח בפארק. החברות שישכנו בפארק ייהנו מהון אנושי גדול ואיכותי, ומתשתיות המחקר המתקדמות בישראל, המצויות באוניברסיטה העברית.

תחבורה, נגישות ושירותים נלווים: הפארק נהנה מנגישות לצירי תחבורה ראשיים – שדרות מנחם בגין, כביש 16 וכן תחנה של הרכבת הקלה שתוקם בשער הלובי של הפרויקט. הפארק עתיד להציע כ-1,300 מקומות חניה ובסמוך לו מוקם על ידי עיריית ירושלים חניון מחלף בייט (חניון "חנה וסע") ובו כ-2,275 מקומות חניה. כמו כן ייהנו לקוחות הפארק ממעטפת שטחי מסחר הכוללת מגוון מסעדות ובתי קפה, שירותים משלימים וממגוון שטחים ירוקים לרווחתם.

לפרטים והשכרת שטחי משרדים / חנויות בפרויקט "פארק העברית" ירושלים, מוזמנים להשאיר פרטים בטופס המופיע מטה.

קמפוס האוניברסיטה העברית, ירושלים והר חוצבים

כ-270 אלף מ"ר מתוכננים + כ-7 אלפי מ"ר בנויים בהר חוצבים

מרכזי הפיתוח של חברות
בינלאומיות רבות