הצהרת נגישות

מבוא

גב-ים לקרקעות בע"מ שואפת ופועלת לקדם את הנגישות עבור כלל לקוחותיה והמבקרים באתריה, ובכלל זה, הנגשת אתר אינטרנט גם עבור אנשים עם מוגבלויות חושיות, קוגניטיביות וטכנולוגיות. לפיכך, גב-ים פועלת בהתאם לדיני הנגישות הישראליים, ובפרט חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ"ח-1998 והתקנות שהותקנו מכוחו.

אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש הינו אתר שיאפשר לכל אדם עם כל סוג של מוגבלות לגלוש בו באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים ויסייע ליצירת שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לאנשים עם לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב. 

הקבוצה מייחסת חשיבות רבה להתאמת אתר האינטרנט שלה כאמור לעיל בכדי לאפשר לכלל האוכלוסייה הזדמנות שווה ונגישה לשירות ולמידע והשקיעה מאמצים רבים להנגשת האתר על מנת לאפשר לאנשים עם מוגבלות לגלוש בצורה נוחה. 

 

מידע על נגישות האתר

 • אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע"ג -2013.
 • האתר תואם את המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ואת המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C (למעט השינויים והתוספות הלאומיים המצוינים בו).
 • האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי.
 • לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים על שימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.
 • המבנה של האתר תוכנן כדי לאפשר הפעלת טכנולוגיות נגישות שונות, לרבות תמיכה בגלישה מונגשת באופן מסורתי באמצעות מקשי החיצים והקלקה על כפתורי ה-Enter וה-Esc בהתאמה כדי להיכנס ולצאת מתפריטים.
 • הגדלה והקטנה של טקסט באמצעות מקש ה-Ctrl ומקשי ה-"+", "-" וה-"0" ו/או באמצעות מקש Ctrl וגלגלת העכבר.
 • שינוי גודל תצוגת המסך באמצעות מקש F11
 • התאמת האתר לסביבות עבודה ברזולוציות שונות.
 • לאובייקטים הגראפיים יש חלופה טקסטואלית
 • הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים.
 • אפשרות לשנות את הצבעים באתר באמצעות לחיצה על כפתור הרקע באתר.

הנגשת מסמכים

אנו בעיצומו של תהליך הנגשת מסמכי האתר, כאשר הנגשת המסמכים מתבצעת בהתאם לרלוונטיות הקבצים ולתאריך העדכון שלהם.

ככל שנתקלתם בקובץ שאינו נגיש, והנכם זקוקים להתאמות נגישות, אנא פנו אלינו באמצעות "צור קשר" באתר האינטרנט שלנו או צרו קשר עם רכז הנגישות שלנו.

הנגשת השירות ללקוחות הקבוצה

הכשרת עובדים

הנהלת הקבוצה רואה חשיבות רבה בהנגשת הנכסים והנגשת השירות ללקוחותיה ולשם כך מנהלי ועובדי הקבוצה עוברים הדרכות בנושא נגישות השירות ונגישות בכלל, במסגרתן קיבלו העובדים כלים לשם מתן שירות נגיש. מטרת הדרכות אלו ליצור מודעות בקרב עובדי הקבוצה ומנהליה לעקרון הנגישות ולהקנות להם כלים מעשיים למתן שירות נגיש.

הנגשת מוקד טלפוני

נתב השיחות הטלפוניות הקיים במטה הקבוצה הונגש לטובת לקוחות עם מוגבלות והינו ללא מוזיקת רקע, בקצב איטי ובשפה ברורה. בנוסף וכאמור לעיל, עובדי הקבוצה ומנהליה עברו ועוברים הדרכות לשם מתן שירות נגיש.

מספר המוקד הטלפוני:  3354*
קיים אמצעי חלופי ליצירת קשר עם המוקד הטלפוני כך שניתן לשלוח פקס למספר: 04-8533567

הסדרי נגישות בנכסים שבבעלות הקבוצה

הקבוצה פעלה לצורך עמידה ב'חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ"ח – 1988' כך שנכסיה הציבוריים מונגשים לציבור הרחב.

יצירת קשר

אנו נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות לשיפור בכל הקשור לנגישות בנכסי הקבוצה ו/או אתר האינטרנט של הקבוצה. הנך מוזמן ליצור קשר בכל עת עם רכזת הנגישות בארגון.

רכז הנגישות של גב-ים
אביעד צוקון
דוא"ל: aviad@gav-yam.co.il
טלפון: 04-6644200